Skladem

Reloop Neon je výkonný Serato DJ drum padový modulární kontrolér.

Reloop NEON je silný výkonostní padový kontrolér pro Serato DJ - perfektní doplněk pro uřivatele DVS a kontrolérů.
8 extrémně nízkolatenčních a rychlostně citlivých bicích padů s RGB podsvícením a aftertouchem jsou optimální pro intuitivní spouštění samplů, cue, smyček a efektů. Nejrozsáhlejší Serato SP6 samplovací kontrolér na trhu se přiřazuje pro každý samplovací slot a dává LED zpětnou vazbu o stavu a režimu.
Celkově lze 8 režimů na 4 decích ovládat pouze s NEON: samplér, FX Pad, Slicer, Looped Slicer, Cue, flip, Hot Loop a ručního vytváření smyček. Díky zbrusu nového režimu FLIP můžete tvořit a zaznamenávat vlastní remixy.
Díky funkci Smart Link umožňuje propojit 2 NEON kontroléry do páru - šetří slot USB a umožňuje více kreativního živého nastavení.
Extrémně tenká, ale přesto robustní konstrukce transformuje NEON v ultra přenosný Plug and Play výkonný nástroj, který by měl být v každém sáčku DJe.

Vlastnosti:

Oficiální Serato příslušenství: plug-and-play s Serato DJ
Vyhrazený Serato DJ SP-6 ovládání samplérů
Ovládání 4-decků pro samplery, Pad FX, Slicer, Looper Slicer, Cue, Flip, Hot Loops, Loop a ručního vytváření smyček
Ideální doplněk pro uživatele DVS a DJs kontrolérů
8 dotykových výkonnostních RGB bicích podložek (padů)
FX ovládání aftertouch pro multi-smyslového účinku modulace
Podporuje zbrusu nový Serato Flip - rozšiřující balíček

Režimy:

Celkem 8 režimů díky nimž lze ovládat až 4 decky s jediným NEON: Samplér, PAD FX, Slicer, Looped Slicer, Cue, Flip, Hot Loop a manuální Loopy jsou na dosah ruky jako nikdy jiny.

Inteligentní barevné kódování:

Manipulace těchto pokročilých funkcí je stejně jednoduchá jako inteligentní barevné kódování bicích polštářků (padů) a nabízí tak uživatelům vizuální zpětnou vazbu v každém režimu, takže se už nikdy neztratí v polovině výkonu.

Reloop NEON: One mighty box.

Facebook Tweeter Google+ Blog Instagram Pinterest